Quba şəhərində "Soyqırımı Memorial Kompleksi" və "Pasha Malls" ticarət mərkəzləri qrupunun birgə təşkilatçılığı ilə soyqırımının 105-ci ildönümü ilə əlaqədar yeni bir layihə başladılıb. Layihəyə əsasən, 31 mart tarixində Bakı şəhərində yerləşən "Gənclik Mall", "Dəniz Mall" və "28 Mall" , Gəncə şəhərindəki "Gəncə Mall" ticarət mərkəzində 1918-ci il soyqırımları ilə bağlı videçarx nümayiş olunur.
Qeyd olunan videoçarx eyni zamanda “Aygün Boulinq” əyləncə mərkəzində də gün ərzində monitorlarda göstərilir.

В городе Губа при совместной организации «Мемориального Комплекса Геноцида» и группы торговых центров «Pasha Malls» стартовал проект, посвященный 105-летию геноцида. Согласно проекту, 31 марта в Баку в торговых центрах «Gənclik Mall», «Dəniz Mall» и «28 Mall», в Гяндже в торговом центре" Gəncə Mall " будет показан видеоролик о геноциде 1918 года.
В  городе Губа  при совместной организации «Мемориального Комплекса Геноцида»  и группы торговых центров «Pasha Malls» стартовал  проект, посвященный 105-летию геноцида. Согласно проекту, 31 марта в Баку в торговых центрах «Gənclik Mall», «Dəniz Mall» и «28 Mall», в Гяндже в торговом центре" Gəncə Mall " будет показан видеоролик о геноциде 1918 года.