31 Mart Azərbaycanlıların Soyqırımı Günündə hüquq-mühafizə orqanlarının, müxtəlif dövlət qurumlarının əməkdaşları, ali təhsi və ümumtəhsil müəssisələrinin müəllim-tələbə-şagird heyəti, Soyqırımı Memorial Kompleksini ziyarət edirlər.
31 Mart Azərbaycanlıların Soyqırımı Günündə hüquq-mühafizə orqanlarının, müxtəlif dövlət qurumlarının əməkdaşları,  ali təhsi və ümumtəhsil müəssisələrinin müəllim-tələbə-şagird heyəti, Soyqırımı Memorial Kompleksini ziyarət edirlər.

On March 31 – the Day of the Genocide of Azerbaijanis, employees of law enforcement agencies and various state institutions, as well as teachers, students, and pupils of higher and secondary educational institutions, visit the Guba Genocide Memorial Complex.