Koreya Respublikasının Azərbaycandakı fövqəladə və səlahiyyətli səfiri Li İn-Yonq Quba şəhərində "Soyqırımı Memorial Kompleksi"ni ziyarət etmişdir. Səfirə ermənilərin azərbaycanlılara qarşı törətdiyi soyqırımlar, erməni vandalizmi barədə məlumat verilmişdir.
Koreya Respublikasının Azərbaycandakı fövqəladə və səlahiyyətli səfiri  Li İn-Yonq Quba şəhərində "Soyqırımı Memorial Kompleksi"ni ziyarət etmişdir. Səfirə ermənilərin azərbaycanlılara qarşı törətdiyi soyqırımlar, erməni vandalizmi barədə məlumat verilmişdir.
Səfirə ermənilərin azərbaycanlılara qarşı törətdiyi soyqırımlar, erməni vandalizmi barədə məlumat verilmişdir.

Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of the Republic of Korea to Azerbaijan Lee In-Yong visited the "Genocide Memorial Complex" in Guba. The ambassador was informed about genocides committed by Armenians against Azerbaijanis, and about Armenian vandalism.
Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of the Republic of Korea to Azerbaijan Lee In-Yong visited the "Genocide Memorial Complex" in Guba. The ambassador was informed about genocides committed by Armenians against Azerbaijanis,  and about Armenian vandalism.